Tu jesteś: Strona startowa » Orłowo » Orłowo doczekało się kolejnej restauracji

Od dawna wiadomo, że w naszej dzielnicy brakuje lokali gastronomicznych, szczególnie nad samym morzem. Dlatego jest nam niezmiernie miło, że w Orłowie została otwarta Karczma Rybacka.


Restauracja mieści się w dwupiętrowym domku przy ul. Zacisznej 4B. Wystrój jest swojski i doskonale wpisuje się w krajobraz dawnej osady rybackiej Orłowa. Prostota i domowa atmosfera lokalu zachęca do spędzania w nim czasu i degustowania potraw.

W menu restauracji znajdziemy zarówno ryby jak i mięsa. Wśród najlepszych potraw według, opinii mieszkańców naszej dzielnicy znajdują się: zupa rybna, golonka z dzika, dorsz z pieca, węgorz w sosie koperkowym oraz grillowany pstrąg.Ceny dań głównych wahają się od 25 do 47 złotych. Niewątpliwie jest to kulinarna alternatywa dla osób znudzonych Tawerną Orłowską.Zapraszamy do odwiedzenia restauracji i podzielania się swoją opinią z naszymi czytelnikami w komentarzach.Karczma Rybacka
Gdynia Orłowo ul. Zaciszna 4b
Czynna w godz. 13:00 do 22:00.


_______

P.K.


08.11.2015


Źródło i foto:
https://www.facebook.com/Karczma-Rybacka-582462188558544/


Galerie tematyczne


O nas


Są dwa powody dla których został stworzony portal GdyniaOrłowo.pl:

1. Promocja atrakcji turystycznych Gdyni Orłowa.

2. Potrzeba zebrania w jednym miejscu rzetelnych informacji o dzielnic.

W serwisie znajdą Państwo: informacje o tym co się dzieje w Gdyni Orłowo oraz atrakcje turystyczne, noclegi i restauracje.

atrakcje orłowa, orłowo, noclegi orłowo, tanie noclegi orłowo, noclegi trójmiasto, tanie noclegi trójmiasto, rozkład jazdy orłowo, gdynia orłowo, ogłoszenia gdynia, ogłoszenia orłowo, nieruchomości orłowo,