Tu jesteś: Strona startowa » Orłowo

Orłowo

Orłowo doczekało się kolejnej restauracji

Od dawna wiadomo, że w naszej dzielnicy brakuje lokali gastronomicznych, szczególnie nad samym morzem. Dlatego jest nam niezmiernie miło, że w Orłowie została otwarta Karczma Rybacka.

Więcej…

Jak pisali o Orłowie w 1937 roku

Niżej przywołany tekst, jest artykułem pt. „W ORŁOWIE”, wydrukowanym w tygodniku „Wiadomości Literackie” Nr 27(713), Warszawa 27.06.1937.

Więcej…

Historia nadmorskiej ścieżki pieszo-rowerowej - Aleja Witolda Kukowskiego

Co roku w sezonie turystycznym powraca temat braku ciągłości nadmorskiej ścieżki rowerowo-pieszej łączącej Gdynię z resztą Trójmiasta oraz jej niezagospodarowania infrastrukturą godną kąpieliska morskiego. Radny Dzielnicy Orłowo Henryk Wiszniowski przedstawia dla nas historyczne przesłanki, związane z powstaniem Al. Witolda Kukowskiego w Orłowie.

Więcej…

Granice administracyjne Orłowa

Orłowo wielokrotnie zmieniało swoje granice, ponieważ rozwój budownictwa na jego terenie, na przykład jednorodnego pod względem architektonicznym lub funkcjonalnym, wymuszał stopniowe rozszerzanie dzielnicy.

Więcej…

Psia siłownia w Kolibkach

Po psiej plaży w Orłowie, przyszedł czas na kolejne atrakcje dla czworonożnych mieszkańców Gdyni, którzy mogą korzystać z drewnianego toru przeszkód w psim parku. Urządzenia są inspirowane profesjonalnymi sprzętami do nauki agility.

Więcej…

Strona 1 z 6

Galerie tematyczne


O nas


Są dwa powody dla których został stworzony portal GdyniaOrłowo.pl:

1. Promocja atrakcji turystycznych Gdyni Orłowa.

2. Potrzeba zebrania w jednym miejscu rzetelnych informacji o dzielnic.

W serwisie znajdą Państwo: informacje o tym co się dzieje w Gdyni Orłowo oraz atrakcje turystyczne, noclegi i restauracje.

atrakcje orłowa, orłowo, noclegi orłowo, tanie noclegi orłowo, noclegi trójmiasto, tanie noclegi trójmiasto, rozkład jazdy orłowo, gdynia orłowo, ogłoszenia gdynia, ogłoszenia orłowo, nieruchomości orłowo,