Czwartek, 08 czerwca 2023 imieniny obchodzą: Ada, Maksymilian, Seweryn
Tu jesteś: Strona startowa

Portal jest serwisem wielotematycznym, którego głównym celem jest promowanie dzielnicy Gdynia Orłowo, oraz całego regionu. Dokładamy wszelkich starań by każdy, zarówno lokalna społeczność jak i wszystkie osoby zainteresowane Gdynią, znalazły w nim nie tylko rzetelne i kompleksowe informacje na jej temat, lecz by mogły zapoznać się również z aktualnymi wydarzeniami z życia miasta. Dla osób chcących dowiedzieć się jakie atrakcje w sezonie letnim i nie tylko, są przygotowane, zapraszamy do działu im poświęconego  - imprezy, wydarzenia, atrakcje, kultura. Dodatkowo w serwisie znajduje się również szereg artykułów poświęconych wielu różnorakim tematom, jak np. sport, prawo czy zdrowie, oraz cykl poradników, opracowanych we współpracy ze specjalistami z wielu branż.
Co dla mieszkańców?


Portal Gdynia Orłowo.pl to nie tylko bieżące informacje z życia dzielnicy i regionu, to również kompleksowa i usystematyzowana baza wiedzy o sprawach będących, z punktu widzenia mieszkańców, najistotniejszych. W działach im poświęconych opisane są struktury lokalnych władz, urzędy, instytucje oraz organizacje. Dostępne są również informatory dla przedsiębiorców i inwestorów, oraz dział w którym można pobrać wzory dokumentów urzędowych i umów. Zaawansowana wyszukiwarka firm pozwoli szybko i bezproblemowo znaleźć na terenie całego Trójmiasta usługodawcę lub wybrany punkt, np. restaurację czy dyskotekę.
Co dla turystów?


Uważamy, że oferta turystyczna Gdyni Orłowa jest tak atrakcyjna i urozmaicona, że spełni oczekiwania każdego, kto właśnie tu zdecyduje się spędzić swój wolny czas. Na naszym portalu staramy się to udowodnić, prezentując szczegółowy spis miejsc, które warto zobaczyć, wraz z ich charakterystyką, wzbogaconą o obszerną galerie zdjęć. Dodatkowo przygotowaliśmy również dział, w którym można znaleźć PROGRAMY WAKACYJNE. Są to zindywidualizowane scenariusze spędzania wypoczynku, dostosowane do wymagań i potrzeb każdego turysty.


11.07.2011

Galerie tematyczne


O nas


Są dwa powody dla których został stworzony portal GdyniaOrłowo.pl:

1. Promocja atrakcji turystycznych Gdyni Orłowa.

2. Potrzeba zebrania w jednym miejscu rzetelnych informacji o dzielnic.

W serwisie znajdą Państwo: informacje o tym co się dzieje w Gdyni Orłowo oraz atrakcje turystyczne, noclegi i restauracje.

atrakcje orłowa, orłowo, noclegi orłowo, tanie noclegi orłowo, noclegi trójmiasto, tanie noclegi trójmiasto, rozkład jazdy orłowo, gdynia orłowo, ogłoszenia gdynia, ogłoszenia orłowo, nieruchomości orłowo,