Środa, 27 stycznia 2021 imieniny obchodzą: Angela, Jan, Przybysław
Tu jesteś: Strona startowa

Jak co roku w okresie przedświątecznym Rada Dzielnicy Orłowo z pomocą członków orłowskiego Klubu Seniora i wolontariuszy przygotowała oraz rozwoziła świąteczne paczki dla potrzebujących mieszkańców Orłowa. Natomiast 13 grudnia dzięki współpracy zaangażowanych mieszkańców oraz uprzejmości dyrekcji i pracowników IX Liceum Ogólnokształcącego udało się przygotować spotkanie świąteczno - integracyjne, w którym każdy mieszkaniec mógł wziąć udział.Frekwencja w tym roku była większa niż radni założyli ale szybko każdy znalazł swoje miejsce i pysznego jedzenia wystarczyło żeby jeszcze zabrać ze sobą do domu.


Przy akompaniamencie muzycznym zespołu Państwa Burczyków z Zespołu Szkół Administracyjno-Ekonomicznych mieszkańcy i radni wspólnie śpiewali kolędy, łamali się opłatkiem, składali życzenia, jedli i rozmawiali a atmosfera spotkania była jak w latach poprzednich rodzinna, wesoła i życzliwa!


W tym roku pojawił się także Święty Mikołaj obładowany workami z upominkami i słodyczami nie tylko dla dzieci. Święty Mikołaj propagował, głównie wśród dzieci i młodzieży - zasady bezpiecznego zachowania się na drogach i ulicach w wyniku współpracy z Pomorskim Ośrodkiem Ruchu Drogowego (PORD) w Gdańsku w ramach akcji pt. "Ze św. Mikołajem bezpieczniej". Za przekazane prezenty, słodycze i publikacje związane z zachowaniem bezpieczeństwa na drogach, dzieci zrewanżowały się Świętemu Mikołajowi życzeniami i zaproszeniem na kolejne spotkanie w 2019 roku.

Wszyscy uczestnicy spotkania w dobrych humorach żegnając się, obiecywali sobie wzajemnie, że na takie spotkanie z przyjemnością wrócą w roku 2019!


_______________


16.12.2018


Źródło: mat. prasowe

Galerie tematyczne


O nas


Są dwa powody dla których został stworzony portal GdyniaOrłowo.pl:

1. Promocja atrakcji turystycznych Gdyni Orłowa.

2. Potrzeba zebrania w jednym miejscu rzetelnych informacji o dzielnic.

W serwisie znajdą Państwo: informacje o tym co się dzieje w Gdyni Orłowo oraz atrakcje turystyczne, noclegi i restauracje.

atrakcje orłowa, orłowo, noclegi orłowo, tanie noclegi orłowo, noclegi trójmiasto, tanie noclegi trójmiasto, rozkład jazdy orłowo, gdynia orłowo, ogłoszenia gdynia, ogłoszenia orłowo, nieruchomości orłowo,