Tu jesteś: Strona startowa

W poniedziałek 15 maja ruszyły prace przebudowy al. Zwycięstwa w Gdyni obejmujące odcinek od skrzyżowania z ul. Szyprów do skrzyżowania z ul. Cyprysową w kierunku centrum. Warunki na drodze są stale monitorowane, aby możliwie zmniejszyć uciążliwości związane z przebudową.

W obecnej chwili trwają prace rozbiórkowe przy nawierzchni i krawężnikach. Całość przebudowy natomiast obejmować będzie wymianę konstrukcji nawierzchni w zatoce autobusowej, jezdni na odcinku około 300 m wraz z krawężnikami oraz wymianą nawierzchni chodników i przedłużenie odcinka ścieżki rowerowej do przejścia dla pieszych przy ul. Nawigatorów.

Pierwszy etap przebudowy trwać będzie około dwóch tygodni. W związku z zamknięciem lewego pasa jezdni w kierunku centrum oraz okresowego zawężenia lewego pasa do Sopotu w godzinach od 9.00 do 14.00, nastąpiło wydłużenie cyklu przejazdu na sygnalizacji świetlnej przy ul. Nawigatorów. Ponadto prace drogowe prowadzone są do późnych godzin popołudniowych.

W drugim etapie nastąpi zmiana organizacji ruchu i zostanie zamknięty prawy pas jezdni w kierunku centrum.

Planowane zakończenie inwestycji nastąpi do końca czerwca bieżącego roku. Wartość projektu to około półtora miliona złotych.________


Źródło i foto: http://gdynia.pl


16.05.2017

Galerie tematyczne


O nas


Są dwa powody dla których został stworzony portal GdyniaOrłowo.pl:

1. Promocja atrakcji turystycznych Gdyni Orłowa.

2. Potrzeba zebrania w jednym miejscu rzetelnych informacji o dzielnic.

W serwisie znajdą Państwo: informacje o tym co się dzieje w Gdyni Orłowo oraz atrakcje turystyczne, noclegi i restauracje.

atrakcje orłowa, orłowo, noclegi orłowo, tanie noclegi orłowo, noclegi trójmiasto, tanie noclegi trójmiasto, rozkład jazdy orłowo, gdynia orłowo, ogłoszenia gdynia, ogłoszenia orłowo, nieruchomości orłowo,