Tu jesteś: Strona startowa

Informujemy, że Zarząd Dróg i Zieleni wyłonił wykonawcę estetyzacji Placu Górnośląskiego - projektu, który głosami większości mieszkańców naszej dzielnicy został wybrany w Budżecie Obywatelskim 2015. Część terenu zielonego z początkiem lipca 2017 roku będzie poddawana przebudowie i estetyzacji.


Dla Państwa informacji załączamy rysunek projektu budowlano - wykonawczego sporządzonego przez firmę KONFIG projektowanie i doradztwo techniczne. Pierwszy etap jest oznaczony na projekcie przerywaną linią.

Prace nad inwestycją nadzoruje: Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni

Wykonawca: FB-JELCZ Sp. z o.o. z siedzibą w Chwaszczynie ul. Polna 45

Szacowany koszt realizacji I etapu inwestycji wyniesie około 180 tys. zł brutto.

Planowany termin zakończenia prac 09.08.2017 r.

Jeżeli chcą Państwo wziąć udział w pracach nad dalszym planowaniem zmian funkcjonalno - przestrzennych na Placu Górnośląskim zapraszamy do kontaktu z biurem Rady Dzielnicy Orłowo.


Tel. 58 664 92 75
E-mail: rada.orlowo@gdynia.pl
Adres: ul. Orłowska 27 - ZS nr 5________

P. K.


Źródło i foto: Mat. prasowe


02.07.2017

Galerie tematyczne


O nas


Są dwa powody dla których został stworzony portal GdyniaOrłowo.pl:

1. Promocja atrakcji turystycznych Gdyni Orłowa.

2. Potrzeba zebrania w jednym miejscu rzetelnych informacji o dzielnic.

W serwisie znajdą Państwo: informacje o tym co się dzieje w Gdyni Orłowo oraz atrakcje turystyczne, noclegi i restauracje.

atrakcje orłowa, orłowo, noclegi orłowo, tanie noclegi orłowo, noclegi trójmiasto, tanie noclegi trójmiasto, rozkład jazdy orłowo, gdynia orłowo, ogłoszenia gdynia, ogłoszenia orłowo, nieruchomości orłowo,